7 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

6 Mayıs 2022

7 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?7 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz,
?04:12’de Ay Neptün üçgen açısı gerçekleşecek. Bu saatler maneviyatımızın yüksek olduğu saatlerdir. Rüyalarınız haberci olabilir, ilham perilerini kaçırmayın.
?11:59’da Ay Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi baskı altında hissedebilirsiniz. Ancak geçici bir etkidir, manipülasyona açık olduğumuz saatlerdir, gaza gelmeyin annem.
?12:47’de Güneş Mars sextile açısı gerçekleşecek. Bunun etkisi 4-5 gün sürebilir. Özellikle hayallerimizi gerçekleştirmek için oldukça destekleyicidir. Arka planda dönen işler ortaya çıkabilir. Maddi konularda atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Spora başlamak istiyorsanız bu dönemi kaçırmayın.
?13:25’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler de ise hoşgörümüz artar, kendimizi geliştirmek isteyebiliriz. Sosyal medyada post yayınlamak için ideal saatlerdir.
?13:25’den 14:49’a kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler yeni bir şeyler başlatmak için önermiyorum çünkü kontrolü sizin elinizde olmayabilir. Bu saatlerde daha önceden başladığınız işleri bitirebilirsiniz.
?14:49’da Ay Aslan burcunda transitine başlayacak. Bu saatten sonra gündemimiz daha fazla kendimiz olacak. Kuaföre gitmek, saçlarınızı güzelleştirmek için oldukça destekleyicidir.
?23:58’de Ay Merkür sextile açısı gerçekleşecek. İletişimimizin oldukça kuvvetli olduğu saatlerdir. Yazmak, çizmek, konuşmak için oldukça destekleyicidir. Kendinizle ilgili ne yapmak istediklerinizi yazıp aslında fark etmediğiniz çözümlemeler yaşayabilirsiniz.
Bugünün başka olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #7Mayıs

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.