7 Mayıs 2020 Akrep Dolunayı

7 Mayıs 2020

7 Mayıs 2020 Akrep Dolunayı

Kelebek bir defa kanatlandı mı, bir daha asla tırtıl haline gelmez.
Colin Wilson
 
Akrep’in en temel iki manası vardır. Biri şifa biri kriz.
Akrep benim için Anka kuşudur. Küllerinden doğandır. Doğması için de önce yanması gerekir.
Hepimizin yandığı bir süreçten geçtik.
Fakat bazılarımıza çok iyi geldi bu dönem. Kendimizi keşfettik. Yeteneklerimizi öğrendik. Fark etmeden bağımlısı olduğumuz konuların hesabını yaptık ve artık onları bir kenara bıraktık.
Sevdiklerimizin kıymetini bildik. Saçma sapan tripler yerine birine dokunmanın, onu yanında hissedebilmenin kıymetini bildik ya da bize iyi geldiğini zannettiğimiz konuların aslında ruhumuzu sömürdüğünü fark ettik.
Daha çok güçlendik, daha çok bilinçlendik.
Dönüştük ve biz değiştik aslında.
Her değişim sancılıdır. Tatile giderken bile bavul hazırlamak zorundayızdır. Oysaki içimizde aman şimdi kim uğraşacak hissiyatımız da olabilir. Düzenin bozulmasını isteyemeyiz. Fakat düzeni bozmadan nasıl gelişebiliriz?
Şifa için kriz gereklidir. Sağlıklı bir insanın şifaya ihtiyacı yoktur çünkü zaten sağlıklıdır.
Biz aslında çok da sağlıklı değildik.
Bu dolunay üzerimizdeki ölü toprağının kalkacağı, umutla ilerleyeceğimiz ve artık çok daha güçlü olacağımız bir sürece gireceğimizi göstermektedir.
Biz artık bir kelebeğiz ve bir daha asla tırtıl olmayacağız.
Peki siz bundan sonra kendi şifacınız mı olacaksınız yoksa yine krizlerinizden mi besleneceksiniz?
Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.