7 Mart Günlük Astroloji Yorumu

7 Mart 2019

7 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

03:59’da gerçekleşecek olan Güneş – Neptün kavuşumu, manevi, spiritüel, ilahi konular, sanat ve ilham perileri bakımından çok destekleyicidir. Etkisi yaklaşık 5 gün sürer. Bu süreçte zaman zaman dalgın, kendinizi hülyalı hissedebilirsiniz. Çok ilahi bir görünümdür, biraz maddeden uzaklaşıp maneviyata yönelmek isteyebilirsiniz. Ayrıca bu durum bazı belirsizliklere, netleşememelere de yol açabilir. Dolayısıyla ara ara iç huzursuzluğa kapılırsanız ruhunuza iyi gelecek şeyler yapmak da fayda görebilirsiniz.

08:36’da gerçekleşecek olan Ay – Jüpiter karesi sabah saatlerinde olayları abartmaya meyilli olabileceğinize işaret etmektedir. Çok önyargılı olmadan davranmak daha doğru olabilir.

08:41’de Ay – Plüton uyumlu açısı kendimizi karizmatik ve güçlü hissedebileceğimizi gösteriyor. İşte Jüpiter’in etkisiyle bu gücü kötüye kullanma riski de mümkün.

22:08’de Ay – Merkür kavuşumu duygusal olarak kendimizi ifade etmek isteyeceğimizi belirtirken Merkür’ün retro olmasını da göz önünde bulundurursak daha çok eskileri hatırlamak ve bunları dile getirmek de mümkün olabilir.

22:08’den 23:27’ye kadar da Ay boşlukta olacak ve daha çok boş vakitlerde yapmakta hoşlandığınız şeyleri yapmak daha iyi olabilir. Malum bir şeyler başlatmak için çok uygun olmayabilir. 23:27’den sonra Ay Koç burcuna geçiş yapacak ve birkaç günlük dağınık olan haleti ruhiyetimiz geçecek ve kendimizi daha girişken ve enerjik hissedebileceğiz.

Öptüm çok merci bu kadar.

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.