7 Mart 2022 Günlük Astroloji Yorumu

6 Mart 2022

7 Mart 2022 Günlük Astroloji Yorumu

? 7 Mart 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay boğa burcunda başlıyoruz, malumunuz gündemimiz para ve dünyevi zevkler.
?09:37’de Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu da dipçik gibi uyanacağımıza işaret eder. Yaratıcılığımız yüksek olabileceği gibi kaotik durumları da anlatır. Valla seçim sizin. Kaos varsa çözüm üretecek zekamız da vardır artık kaostan mı yoksa yaratıcılığınızdan mı yararlanırsınız ben karışmam. Ben görevimi yaptım gerisi sizin.
?16:49’da Ay Jüpiter sextile açısı gerçekleşecek. İyimserliğin ve hoşgörünün yoğun olduğu saatlerdir. Lakin Jüpiter hala yanık olduğu için hoşgörünüz başkaları tarafından manipüle edilebilir dikkat etmekte fayda var.
?20:02’de Ay Güneş sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatler kendimizi iyi hissettiğimiz saatlerdir. Pazartesi gününü gayet tembel tembel kapatacağım.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ?? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #7Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.