7 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

7 Mart 2020

7 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Tüm gün Ay Aslan burcunda transit edecek. Bu da hayattan keyif alacağımız, kendimizi şımartmak isteyeceğimiz, eğlenmek isteyeceğimiz bir güne işaret etmektedir.
Bugünün temel bir açısı yok.
Lakin 20:59’da Güneş Kuzey Ay Düğümü arasında 108 derecelik bir açı gerçekleşecek. Dolayısıyla bu saatlerde tanışacağınız ve konuşacağınız kişilerle ilgili konularda kadersel etkiler alabileceğimizi göstermektedir.
Güneş Hygeia orta noktası Türkiye haritasının Satürn’üne karşıt açı yapıyor. Sağlık konularıyla ilgili kısıtlanmalar söz konusu olabilir. Otorite figürleri sağlıkla ilgili konularda açıklama yapabilir.
Uranüs Hygeia  orta noktası Türkiye haritasının Venüs’üne karşıt açı yapıyor. Özellikle kadınlarla ilgili sağlık problemleri gündeme gelebilir. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda dikkatli olmak gerekir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.