7 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

6 Kasım 2021

7 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?7 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Yay burcunda yer alacak. eğitim konuları, basın yayın konuları gündemimizde olabilir. Kendimizi daha hoşgörülü, daha keyifli ve enerjik hissedebiliriz. Farklı bakış açılarını keşfedebileceğimiz, yabancı insanlarla daha rahat iletişim kurabileceğimiz bir gündeyiz.
?12:46’da Ay-Neptün karesi gerçekleşecek. Birazcık yanlış anlaşılmalara açık olan saatler olduğu için karşımızdakinin sözlerini çok fazla kişiselleştirmemeliyiz. Bu bana yalan söylüyor ya da kesinlikle doğru söylüyor dememeliyiz. Biraz daha dikkatli olmamız gereken zamanlardır.
?16:43’te Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Duygularımızın ve ihtiyaçlarımızın yoğun olduğu saat dilimleri. Eğitim ile alakalı konuları merak edip araştırabiliriz.
?16:43 ile ertesi gün 04:03 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #7Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.