7 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

6 Kasım 2023

7 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀7 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Bugün bir şeyleri düzenlemek, organize etmek, ayrıştırmak ve temizlik yapmak için şahane bir gün.
💫04:36’da Merkür Neptün üçgeni gerçekleşecek. Söz büyüdür bunu unutmayın, ağzınızdan çıkan sözler gerçekleşebilir. Pozitif konuşalım, pozitif şeyler olsun annem. Sanatsal ve özellikle spritüal konularda oldukça destekleyicidir. Haberci rüyalar görebilirsiniz. İlham perileri yanınızda, imajinasyon yapmak için şahane zamanlardır. Ne istiyorsanız duvar kağıdı, resmini çizme, yazma gibi eylemlerde bulunun annem.
💫18:43’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Şanslı olduğumuz saatlerdir. Özellikle maddi konularda oldukça destekleyicidir, maddi işlerinizi bu saatlere getirmek daha iyi olabilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #7Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.