7 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

6 Kasım 2022

7 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?7 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Ay anlatamayacağım bir daha kaç gündür yazıyorum, Ay Koç ne demek (yazar burada Ay Koç enerjisine girdi olayın sizinle bir alakası yok.)
?01:29’da Ay Plüton karesi gerçekleşiyor. Valla bu saatte biraz sinirlenebilirsiniz, Twitter’dan uzak durun ben gece gece ne zaman oraya baksam çok sinirleniyorum.
?01:29’dan 08:14’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatte de bir şey başlatmazsınız herhalde! (Yazar bunu yazarken Ay hala Koç’ta!)
?08:14’den sonra Ay Boğa burcuna geçecek. İşte yazarın burada iştahı açılır, tatlılara dalar, diyeti bozar, keyfi yerine gelir. Bol bol para, güzellik, sanat konuşacağımız bir güne giriyoruz.
?10:33’de Venüs Satürn karesi gerçekleşecek. Bakın burası çokomelli. Şimdi sadece açı bu olsa hadi diyeceğim kalıcı ilişkilerde mücadele edersiniz filan ama bunun Uranüs etkileşimi de var. Özellikle kadın figürlerinin sistem değiştirmesini bu dönem çok fazlasıyla gözlemleyebiliriz. İlişkilerle ilgili dikkatli olmamız gereken zamanlardan geçiyoruz. Kriz çıkarıp, trip atıp, sizinle ilgilenmesini beklerseniz çok beklersiniz. Bu dönem bunun için uygun değil, uygun olunca ben size söyleyeceğim annem.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #7Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.