7 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

8 Haziran 2020

7 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Oğlak burcunda hareket edecek. Ciddi, disiplinli, organize ve hedef odaklı hareket edebileceğimiz bir güne işaret eder. Yeniden yapılandırmak istediğiniz alanlarda çalışabilirsiniz. Mali durum değerlendirmesi gibi konular içinde destekleyici bir zamandır.
14:08’de Ay-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Yeni ve yaratıcı fikirleri keşfedebileceğiniz bir zamandır. Uzun süredir çözüm bulamadığınız konularda aklınıza güzel çözümler gelebilir. Mali konularda ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.
14:13’de Ay-Kiron karesi gerçekleşecektir. Yaralanmalara ve kalp kırıklıklarına açık olduğumuz saatlerdir. Dayanışma destek içerisinde olmak hem size hem de sevdiklerinize iyi gelecektir. Yapılanları yıkmak değil daha güçlü bağlar kurma zamanıdır.
17:05’te Ay-Merkür karşıtlığı yaşanacaktır. İletişime dikkat! Aile, yuva ile ilgili konularda sözlerimiz yanlış anlaşılabilir. Aynı şekilde her türlü sözlü yazılı iletişimimize dikkat etmeliyiz. Patavatsızlıktan kaçındığımız zaman etkili konuşabiliriz. Aman dikkat edin yanlış sözler sarf etmeyin annem.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.