7 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

6 Eylül 2022

7 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?7 Eylül Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz.
?00:42’de Ay Plüton kavuşumu gerçekleşiyor. Çabuk manipülasyona uğrayabiliriz. Aynı zamanda kendimizi güçlü hissedeceğimiz zamanlardır. Lütfen gücünüzün farkında olun. Gece gece bir şeyleri takıntı haline getirmeyin.
?00:42’den 06:41’e kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmemeye çalışın dicem ama o saatte ne başlatacaksınız allasen.
?06:41’de Ay Kova burcuna geçiyor. Sosyalleşme ihtiyacımız artabilir, arkadaşlarımızla vakit geçirmek isteyebiliriz, gelecek planları yapabilir, teknolojik konulara merak sarabiliriz. Orijinal fikirler üretebilirsiniz, kendinizi zihinsel aktivitelere verebilirsiniz. Tüm insanlığın yararına olan konulara ilgi duyabileceğiniz bir gündesiniz. Hümanist ve olaylara karşı tarafsız yaklaşabileceğiniz bir zaman dilimidir.
?16:44’de Ay Jüpiter sextile açısı var. İyimserliğin ve hoşgörünün yoğun olduğu saatlerdir. Aynı zamanda çok şanslı olduğumuz zamanlar da olabilir.
?20:47’de Ay Merkür üçgeni gerçekleşiyor. Bu saatler iletişimizin aktif olduğu saatlerdir. Bol bol sohbet muhabbet etmek isteyebiliriz. Yazmak çizmek için de şahane zamanlardır.
?23:12’de gerçekleşecek Ay Mars üçgeni isteklerinizi yerine getirmek bakımından şanslı olacağınız ve harekete geçeceğiniz saatlere işaret eder. Kendinizi oldukça enerjik hissedebilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #7Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.