7 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

7 Eylül 2023

7 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀7 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Bilgi aktarımının hakim olduğu, eğitim konularının ön plana çıktığı bir gündeyiz. Bol bol sohbet, muhabbet.

💫01:21’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz huzursuzluk hissedebilirsiniz ancak çok önemli değil. Zihniniz ihtiyaçlarınızdan durmaz, biraz mutsuz hissedebilirsiniz ama çok takılmayın geçici bir etkidir.

💫04:20’de Venüs retrosu resmi olarak bitiyor arkadaşlar. Asın bayrakları. İlişkilerle ilgili sınavlarımızı verdik şimdi ödülleri alma vakti. Güzellik, bakım, estetik konularında da artık koşabilirsiniz. Şimdi aslında gölgeli günleri de var diyeceğim ama beni vurmanızdan korktuğum için demiyorum. Koşmayın da yavaş yavaş başlayın, önümüzdeki günlerde koşacaksınız çünkü.

💫10:56’da Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Şifa, meditasyon, birilerine yardım etmek konularında oldukça destekleyicidir. Bugün kime ne iyilik yapsam diye düşünün. Hiç kimseyi bulamıyorsanız bir çiçek sulayın, bir kap su bir kap mama bırakın annem.

💫17:11’de Jüpiter Retro hareketine başlıyor. 2023’ü de böyle kapatıyoruz. Jüpiter büyüme fırsatları, eğitim konuları, yurtdışı bağlantılı işler, yükseköğretim, din gibi konuları temsil etmektedir. Valla ben Retroları seviyorum, üzerinden geçme enerjisi olduğu için bu konuların üzerinden geçmek istiyorsanız oldukça da desteklenebilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #7Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.