7 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

6 Ekim 2021

7 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

7 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

7 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

 • ?Güne Ay Terazi burcunda başlayacağız.
 • ?00:39’da Ay-Merkür kavuşumu, 05:07’de Ay-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Merkür-Jüpiter üçgeninin tetikleneceği bir gün bizleri bekliyor. Merkür retro olduğu için, yarım kalan işleri tamamlamaya odaklanabiliriz.
 • ?08:02’de Ay-Plüton karesi gerçekleşecek. Kararsızlık nedeniyle duygusal kargaşa yaşayabilirsiniz. Bu saatlerde manipülasyonlara karşı dikkatli olmak lazım. Kendi kararlarınızı ve isteklerinizi uygulamaya çalışın. Yüreğinizin derinliklerindeki gücü keşfedin ve kendinize inanın.
 • ?08:02 ile 17:21 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
 • ?14:20’de Venüs Yay burcuna geçiş yapacak. 5 Kasım’a kadar Venüs Yay burcunda hareket edecek.
 • ?Venüs Akrep burcundayken biraz daha kontrol etmek isteyen, kıskançlık duygusunun fazla olduğu ve sahiplenici tavırlar içindeydik. Fakat şimdi biraz daha eğlence, sosyal, iyimser, pozitif enerjide olacağız. Para piyasalarındaki hareketlerin çabuk değişebileceği bir sürece giriyoruz. İkili ilişkilerde ateş elementinin aktif doğasına uygun bir şekilde düşünmeden de hareket edebiliriz. Partnerinizle sosyalleşme, yeni yerler keşfetme gibi isteklerde bulunabilirsiniz. Partneri olmayanlar için ise biraz daha kısmetlerin açık olduğu bir dönemdeyiz. Daha çok kişi ile tanışma isteğimiz artabilir. Aşk ve sosyal ilişkilerde arkadaş canlısı olabiliriz. Ciddi ve ağırbaşlı ilişkiler yerine daha çok kişi ile tanışıp, yüzeysel ilişkiler de yaşayabiliriz. Aşkı kolaylıkla arayabileceğimiz bir süreçtir. Ben yüzeysel değil de potansiyelimi bulmak istiyorum diyorsan @ikimixcom sayfamızı takip edip, ikimix uygulamamızı indirebilirsin.

Bu dönemde Venüs gezegeninin yapacağı açılar;

 • ?13 Ekim 2021 Venüs Satürn Sekstili: İlişkilerde iradeye bağlı kalıcılık ve sağlamlık.
 • ?16 Ekim 2021 Venüs Kiron Üçgeni: İlişkilerde şifalanma.
 • ?27 Ekim 2021 Venüs Neptün Karesi: Aldanma, adatılmalara açık bir süreç.
 • ?28 Ekim 2021 Venüs Jüpiter Sekstili: Tatlı yeme isteğimiz artabilir bu nedenle şeker hastalarının dikkat etmesi gerekebilir.
 • ?17:21’de Ay Akrep burcuna geçiş yapacak. Derin duygulara geçiş yaptığımız bir zaman dilimidir. Sezgilerimiz artar. Güvence ihtiyacımız da arttığı için daha temkinli hareket edebiliriz. Olumsuz anlamda kıskançlıklar, intikam hisleri artabilir. Gereksiz kuşkucu davranabiliriz. Gizli şeylere ve sırlara ilgimiz artabilir. Bunun yanı sıra ketum bir yapıya da bürünebiliriz. Olayları sezgisel olarak kavrayacağımız için, daha temkinli hareket edebiliriz.
 • ?21:28’de Plüton retro’dan çıkıyor. İçsel olarak derin dönüşüm geçirmiş olabiliriz. Artık yok ettiklerimizin yerine yeniden oluşturma sürecine geçiş yapıyoruz. Astrolojinin en büyük yararı farkındalıkla derin psikolojik süreçleri çözümlemektir. Hepimiz güçlü irademizle her türlü zorluğu aşabiliriz. Bu nedenle neler yaşadığımıza değil, bundan sonra neler yaşayacağımıza odaklanmamız gerekir. Hayatın hangi alanında dönüşüm yaşadıysanız artık yaraları sarma süreci başlıyor annem.
  Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.