7 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

6 Ekim 2022

7 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?7 Ekim Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz. Yine kafalar dağınık, haleti ruhiyemiz oynak.
?06:55’de Merkür Plüton üçgeni gerçekleşecek. Plüton durdu. Dolayısıyla bu dönem söylediğiniz şeyler bir yerde donar. Dolayısıyla ağzınızdan çıkan sözlere lütfen dikkat edin ve tutamayacağınız sözleri vermeyin. Bir gün gelir o sözlerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmeden için yazın, çizin, hayal edin. İnsanları etkileyecek konuşmalar yapabilir, yazılar yazabilirsiniz.
?13:48’de Güneş Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. İlişkilerde yara alabileceğimiz zamanlara işaret eder. Böbrek hastaları bu dönem ekstra dikkatli olsunlar. Sağlıkla ilgili konularda sıkıntılı süreçlerdir. Siyasi konularda da muhalefet ve iktidar daha fazla birbirini hırpalamak isteyebilir. Diplomasinin zarar gördüğü zamanlardan geçiyoruz. Etkisi 5 gün kadar sürer.
?22:34’de Ay Uranüs sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde aklımıza düşenleri realize edebiliriz, bireyselleşme arzumuz daha fazla ortaya çıkabilir, yalnız kalmaya ihtiyaç duyabiliriz, eğer yalnız kalırsanız içinizden geçenlere dikkat edin, gerçekleşme olasılığı oldukça yüksektir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #7Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.