7 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

7 Aralık 2019

7 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Koç burcunda transit edecek. Yine bol hareketli bir gün bizi bekliyor.
01:57’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. İlişkiler konusunda gergin saatlere sebebiyet verebilir. Gece gece gerilmeyin annem.
Günün tek olumlu açısı 04:04’de gerçekleşecek olan Ay Güneş uyumlu açısı olacak. Yani bu saatte gerçekleşecek olan uyumlu açıdan ne bekleriz ancak güzel rüyalar.
12:05’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Bu biraz kendinizi baskı altında hissetmenize sebebiyet verebilir. Azıcık ruhunuz sıkılır. Otoriteyle problemler yaşayabilirsiniz ama çok da önemli değil, etkisinde kalmamaya özen gösterin.
18:01’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Bu da manipüle edilme riskiniz olduğunu gösterir. Birileri üzerinizde güç gösterisinde bulunabilir. Bir anda sinirlenebilirsiniz. Sakin olunması gereken zamanlardır.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.