7 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

6 Aralık 2022

7 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?7 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay İkizler enerjisiyle başlıyoruz. Bol iletişimli ay bak gördün mülü, aaaa öylemiymişli bir gün içindeyiz. Ticari faaliyetleriniz artabilir, telefonunuz susmaz.

?01:08’de Merkür Oğlak burcunda transtine başlayacak. 11 Şubat’a kadar da burada transit edecek. Neden derseniz çünkü Merkür retrosu is coming annem. Bir de burada Retro yaşayacağınız. Nedir bu Oğlak Merkür’ü derseniz de zihnimiz daha çok iş, uzmanlık, planlama, organizasyon, sistem kurmaya çalışacak. Prosedürler, devlet işleriyle ilgilenebiliriz. Bir sistem kurmayı düşünebilir. İletişim dilimiz daha faydacı olacak meali tamam tatlım bunu konuşuyoruz da ben bu bilgiyi ne yapayım, bana ne faydası var şeklinde soğuk bir iletişim sergilememiz mümkün. Bu kötü bir şey mi hayır çünkü gereksiz detaylarda boğulmayız. Oğlak bir toprak elementi olduğu için faydacıdır, biraz daha para konuşabiliriz.

?23:18’de Ay Kiron sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde konuşarak şifalanabilirsiniz, merak ettiğiniz konularda uzmanlaşabilirsiniz. Derdini söylemeyen derman bulamaz annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #7Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.