7 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

6 Aralık 2021

7 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?7 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Oğlak burcunda devam edeceğiz. Yine sorumluluk sahibi olacağımız bir gündeyiz fakat bir ara ay boşlukta, o sıralarda yeni bir işe başlamayın annem.
?04:21’de Ay-Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Oldukça şanslı, güzel ve kendimizi iyi hissettiğimiz ama uykuda olduğumuz zamanlar. Rüyanızda para, aşk, ilişki konularını görmeniz muhtemel.
?06:55’de Ay-Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Sabah kendimizden emin, dinç ve güçlü kalkabiliriz. Kendimizi karizmatik hissedip işe gitmek için aynada makyaj yapabiliriz.
?7:45’de Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. İş ya da okula giderken kendimizi enerjik hissedebiliriz. İşe koşarak gidebilirsiniz ya da işiniz yok ise enerjinizi atmak için spor yapabilirsiniz annem.
?7:42-14:48 arası Ay boşlukta. Yeni işler yapmadan olağan işlerinizi bitirmek için mükemmel zamanlar. Elinizdekileri bitirip, dinlenebilirsiniz annem.
?14:48’den sonra Ay Kova burcuna geçecek. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız çok fazla ön planda olabileceği bir sürece başlayacağız.
?18:16’da Merkür-Neptün karesi gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürecek. İletişim ile ilgili yanılsamalar, varsayımlar yaşayabiliriz. Bu dönemde sosyal medyada yalan yanlış haberler çıkabilir, doğruluğunu bilmeden yargılamaya geçmeyelim annem. Bu dönemde yeni bir işe imza atacaksanız biraz zaman geçsin, iyice ölçüp tartın. Sözleşme imzalayacaksanız 5 gün sonra imzalayın. Aklımız karışık zihnimiz sisli ve bulanık olabilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #7Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.