7 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

6 Ağustos 2023

7 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀7 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz.

💫03:02’de Güneş Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bakın bu dönem kibrinizle sınanmayın. Kendimizi üstten görebiliriz, tam sen benim kim olduğumu biliyor musun açısı, yapmayın annemmm yapmayın guzummm. Neyse işte abartılara açık bir durumdayız. Bir de yangınlar, para piyasaları, toprak hareketleri, uçaklarla ilgili sıkıntılar olabilir. Etkisi 10 gün kadar sürer.

💫07:12’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Biraz gergin saatlerdir. Aslında kendinizi haftasonunda sanıp çalıp alarma sinirlenebilirsiniz. Çok takılmayın annem.

💫07:12 ile 09:24 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizdeki işleri toparlamak daha iyi olabilir.

💫09:24’de Ay Boğa burcuna geçecek. Bu saatten sonra konfora ihtiyacımız artar. İştahımız kontrolden çıkabilir, dünyevi zevklerin peşine düşebiliriz.

💫18:45’de Ay Satürn sextili gerçekleşecek. Sorumluluklarımızı daha kolay yerine getirebilir, zor işlerin altından kalkabiliriz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #7Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.