7 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

6 Ağustos 2020

7 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, güne Ay Balık burcunda başlıyoruz.

 02:37’de Ay-Plüton, 10:52’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Sezgilerinizle sorumluluklarınızın üstesinden gelebileceğiniz saatlerdir. Sizden yaşça büyük kişilerin tavsiyelerine kulak vermenizde fayda vardır. Duygularınızı iyi yönetebileceğiniz saatlerdir. Patronla filan konuşmak istiyorsanız sabah saatlerini kullanmanızı tavsiye ederim.

 15:53’te Ay-Venüs karesi gerçekleşecek. İkili ilişkilerde gereksiz mücadelelere girmemeye çalışın annem. Farklı fikirlerin sizi duygusal olarak etkilememesine gayret edin. Farklı düşüncelerin aslında aşkta ve sevgide ilişkiyi zenginleştirdiğini unutmadan hareket etmek daha iyi olabilir. Bir de hayattan keyif almakla ilgili zorlanabileceğiniz saatlerdir.

 15:53 ile 16:04 arasında Ay boşlukta hareket edecek. Bu saatler arasında önemli işlerinizi getirmemenizi tavsiye ederim.

 16:04’te Ay Koç burcuna geçecek. Aceleci bir yapıya bürünebilirsiniz. Beklemek ve sabretmek Ay Koç burcunda iken sizi biraz zorlayabilir. Bu enerjik günü spor yapmak için değerlendirebilirsiniz. İlk sizin başlattığınız her şeyin size oldukça çekici geleceği zamanlardır. Yeni maceralara adım atmak isteyebilirsiniz. Valla Mars’da Koç burcunda her yer alev topu, çok coşmayın annem.

 18:21’de Venüs Yengeç burcuna geçecek ve 6 Eylül’e kadar da burada transit edecek. İkili ilişkilerde daha anaç bir yapıya bürünebilirsiniz. Sevdiklerinizi koruyup kollamak, beslemek büyütmek oldukça önem kazanabilir. İlişkilerde nefes alacağımız zamanlar. Sevdiklerimizle birlikte vakit geçirmek kendimizi daha değerli hissetmemize sebebiyet verebilir. Bu süreçte vatan, millet konuları daha fazla gündeme gelebilir. Aile kurmak için de oldukça uygun zamanlardır.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.