7 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

7 Ocak 2019

7 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Bugün güzel haberlerim var.

Öncelikli olarak 09:20’de Ay Venüs etkileşimi ile güzel bir sabaha uyanıyoruz. İlişkiler konusunda çok destekleneceğimiz bir zaman dilimine işaret etmektedir.

09:20’den 09:45’e kadar Ay boşlukta olacağı için yeni bir şeyler başlatmıyoruz. Sonrasında Ay Kova burcuna geçecek ve kendimizi daha özgür, daha ekip çalışmasına uygun hissedebileceğiz.

14:17 itibarıyla Venüs artık Yay burcunda. Her türlü ilişkimizde daha neşeli, keyifli, sohbetlerden yeni şeyler öğreneceğimiz ve biraz da özgürlük isteyebileceğimiz bir sürece giriyoruz. Bu süreç 4 Şubat’a kadar sürecek.

18:41’de Ay’ın Mars’la yapacağı uyumlu açı sayesinde, artık harekete geçebileceğiniz ve bunu yaparken de destek alabileceğimiz bir zaman dilimidir.

Bugün güzel bir gün. Keyfini çıkarın.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.