6 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

6 Temmuz 2023

6 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀6 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz.

💫04:08’de Aey Kiron sextili gerçekleşecek. Bu aslında Merkür Kiron karesini tetikleyecek.

💫07:28’de Merkür Kiron karesi gerçekleşecek. Dikkat dikkat. Söylediklerinize dikkat edin. Kırıcı konuşmalar kalp kırmasın. Bir anda ağzınızdan laf çıkıp sonrasında yutmak isteyebilirsiniz. Aldığınız haberler biraz üzücü olabilir.

💫07:09’da Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu saatler sürpriz zamanlara açık olduğumuz zamanlardır.

💫16:41’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler biraz gerginliğimizin arttığı zamanlardır. Ona buna sinirlenmeyin annem değmez.

💫16:41’den 20:32’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizdeki işleri toparlamak daha iyi olabilir.

💫20:32’de Ayyyyyyyyyy Ay Balık burcuna geçecek. Böyle her şeyi bir böyle bir boş vermişlik, böyle bir kalksanız da gitseniz de yatsak biz modundayın.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.