6 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

5 Temmuz 2020

6 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Oğlak burucunda başlıyoruz.
01:12’de Ay-Jüpiter, 02:13’de Ay-Plüton, 12:35’de Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Bugün bize, sanki sene boyunca hayatın nasıl durduğunu, çektiğimiz zorlukları, beklediğimizi ama bir türlü alamadığımız müjdeleri maalesef bizi içine çekerek tekrar hatırlatabilir. O yüzden günün ilk yarısı biraz karamsar olabilirsiniz. Ancak tüm bu sürecin bir sınav olduğunu hatırlayın ve elbet son bulacağına inanın annem. Günün ilk yarısına etki eden bu etkileşimleri, saat sırası gözetmeden yazmak istedim çünkü bu yıl bizi zorlayan ve halen Oğlak burcunda retro hareketlerine devam eden bu üç gezegen bize geride bıraktığımız yılın ilk yarısını hissettirebilir.

01:31 ile 02:21 arasında Güneş-Sirius kavuşumu gerçekleşecek, Bu sabit yıldız, gökyüzünün en parlak yıldızıdır. Birçok kaynakta adı geçmekte ve kutsal sayılmaktadır. Dua etmek ve dilek dilemek için uygun bir zaman dilimidir. Yokluğu görmeden varlığı, hastalığı görmeden sağlığın kıymetini bazen unutuyoruz. Yaşadığımız bütün sıkıntılar aslında bize irademizi olumluya kullanmamız için yol göstermeye çalışıyor. Bu zor geçen yılın ise bize anlatmaya çalıştığı çok şey var. Her ne yaşadıysanız yaşayın şükredin ve daha iyi bir insan olmak için mücadeleye devam edin. Her gün yolunuzu tekrar çizme şansı sizde. Bugün ise 1 senelik Kader planının yazılacağı söylenir.

12:33’de Ay boşluğa girecek ve 13:08’e kadar Ay boşlukta hareket edecek. Önemli işlerinizi bu saat aralığına getirmemeye çalışın annem.

13:08’de Ay Kova burucuna geçecek. Artık tüm hesapları kapatıp yeniliklere bakmamız gereken bir zaman dilimdir. Oğlak burucundaki Ay tutulmasını da geride bıraktığımız için artık geleceğe yönelmemiz gerekiyor. Aynı zamanda bilgi-alış verişinin de önemli olacağı bir zaman dilimidir.

22:36’da Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi içsel olarak güçlü hissedersiniz. Oldukça etkin ve hareketli olabilirsiniz. Biraz geç bir saat ama spor yapma imkanınız varsa spor yapabilirsiniz.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.