6 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

6 Şubat 2019

6 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarr,

Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz ve daha sezgiseliz, daha ruhsalız ve daha duygusalız.

Ay artık Güneş’ten uzaklaştığı ve ışığı görünür hale geldiği için bugünü artık yeni bir şeyler başlatmak için kullanabiliriz.

10:32’de Ay’ın Venüs’le uyumlu açısı her türlü ilişkide kendinizi daha iyi ve keyifli hissedebileceğinizin işaretçisi.

Bugün genel olarak beklediğimiz huzuru yakalayabileceğimiz, yaşamdan keyif alabileceğimiz zaman zaman dağılabileceğimiz (buradaki dağılma böyle aşk sarhoşluğu gibi bir dağılma) güzel bir gün olabilecek gibi duruyor. Mantıktan ziyade duygu ve sezgilerle hareket edilmesi gereken bir gündeyiz.

Günün başka da bir olayı yok açıkçası. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.