6 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

5 Şubat 2023

6 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?6 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Aslan burcunda başlıyor. Haydi herkes sokağa eline kar topu alan başkasına fırlatsın bugün çok eğlenceli bir gündeyiz.
?17:15’de Ay Satürn karşıtlığı var, bu saatlerde birazcık kendimizi baskı altında hissedebiliriz ama çok önemli değil geçici bir etkidir.
?21:26’da Merkür Neptün sextile açısı gerçekleşecek. Tamam kar da oynadık eğlendik, şimdi ben biraz duygularımı yazayım, hayallere dalayım, kafamda bir şeyler tasarlayayım derseniz bu saatleri mutlaka kullanın annem. Fikirlerinizi somuta çevirmek için güzel zamanlardır. Etkisi 5 gün kadar sürer. Bu süreçte atacağınız imzalar da uzun vadede hayallerinizi gerçekleştirmek için bir başlangıç olabilir.
?17:15’den ertesi gün 00:14’e kadar Ay Boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlere getirmeyin. Burası daha çok hobileriniz, kendinizle vakit geçirmek için daha destekleyicidir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Şubat #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.