6 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

5 Şubat 2022

6 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?6 Şubat Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz, enerjimizin oldukça yüksek olduğu bir gün yaşayabiliriz. Çabuk sinirlenip, çabuk sakinleşeceğimiz ufak öfke problemleri de yaşayabileceğimiz bir gün olabilir.
?01:17’de Ay- Güneş uyumlu bir açısı gerçekleşecek. Uyumayanlar bu saatlerde kendilerini huzurlu hissedebilir. Biraz sakinleşip, rahatlayabilirler.
?15:42’de Ay- Merkür zorlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde pot kırmaya çok yatkın olabilirsiniz aman dikkat annem. Özellikle öfkeyle veya dürtüleriniz ile istemediğiniz şeyler söyleyebilirsiniz.
?15:57’de Mars- Kiron zorlu açısı gerçekleşecek. Bu etki 4-5 gün kadar sürecektir. Bugünlerde kazalara, yangınlara karşı ekstra dikkatli olalım. Spor yapanlar da sakatlanmamaya dikkat etsin annem.
?20:20’de Ay- Plüton zorlu açısı var bu saatlerde kendi kendimizi manipüle etmeye çok yatkın olabiliriz. Bu saatlerde içiniz sıkılıyorsa bilin bu etkiden geçecek.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #6Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.