6 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

6 Şubat 2020

6 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Yengeç burcunda. Malum Yengeç burcundayken duygularımız ve aidiyet konuları oldukça fazla gündemde olur ki bugün yaşadığımız üzücü olaylarda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar dilerim.
02:54’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Ruhsal olarak yaralanmaları ifade ettiği gibi sağlıkla ilgili konularda da biraz problemli bir gece yaşayabiliriz. Rüyalarınız etkili olur, zalim Kiron diyin geçin annem. Şaka şaka öyle demeyin tabi çünkü Kiron aslında yaralarımızı sağaltmak için şifa vermemiz gerektiğini anlatır.
03:16’da Ay’ın Uranüs’le, 04:59’da da Ay’ın Merkür’le uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da aslında dün gerçekleşen Merkür Uranüs uyumlu açısını tetikleyecek. Yani sabaha karşı aklınıza harika fikirler gelebilir. Rüyalarınıza dikkat edin annem.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.