6 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

6 Ocak 2020

6 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Boğa burcunda seyahat edecek.
00:37’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Dolayısıyla bu gece biraz daha rahat ve huzurlu bir uyku çekebiliriz. Kaç gündür kabuslarla uğraşıyorduk, siz de durumlar nasıldı?
00:53’de Mars Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Şifa için harekete geçmeyi temsil eder. Bu illa sağlıkla ilgili olmak zorunda değildir. Ruhsal olarak da şifalanabilirsiniz. Aslında bu açıyı yaralarımızı sarmak için harekete geçmek için kullansak süper olur. Ayrıca bu durumu ihtiyacı olan birine yardım etmek için de kullanabilirsiniz, bir sokak hayvanına yardım ederek de. Şifa için harekete geçin annem. Bugün verdiğiniz şifa yarın öbür gün ihtiyacınız olduğunda size geri dönebilir.
03:14’de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Maneviyatımız çok yüksek olacaktır. O yüzden bu gece gördüğünüz rüyaları yazın. Çıkma potansiyeli çok yüksek.
12:07’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. İlişkilerle ilgili konularda sıkıntılı saatlerdir. Çok sınırları zorlamayın annem.
14:07’de Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Sorumluluklarımızı alabileceğimiz ve işlerimiz konusunda daha da konsantre olabileceğimiz zamanlardır.
15:07’de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi karşınızdakini ikna etmek için daha güçlü hissedebilirsiniz. Zor olan işlerinizi bu saatte daha kolay halledebilirsiniz.
15:07’den sonra Ay boşluğa girecek ve ertesi gün 05:10’a kadar Ay boşlukta olacağı için yeni başlayacağınız işleri 15:07’den önce başlatmak daha iyi olabilir. 15:07’den sonra elinizdeki işleri toparlayıp, boş işlerle ilgilenirseniz daha iyi olabilir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.