6 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

5 Ocak 2024

6 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

🍀6 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Sezgilerimizin kuvvetli olduğu bu günlerde duygularımızı da paylaşmak hem bize hem de karşımızdakine kendisini iyi hissettirecektir.
💫02:35’de Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz kendimizi huzursuz hissedebiliriz ancak bu enerjiye kendinizi çok kaptırmayın annem. Onun yerine kitap okuyun.
💫11:35’de Güneş Kiron karesi gerçekleşecek. Bunun etkisi 10 gün kadar sürer. Bununla ilgili bir video çektim, bir önceki postumdan izleyebilirsiniz.
💫22:12’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi daha iyi hissederiz. Karşı cinsle çok problemler olmaz, isteklerimizi kolayca yerine getirebiliriz. Anne babamızla aramızın daha iyi olacağı saatler olduğu için eğer problemleriniz varsa bu saatleri problemlerinizi çözmek için kullanabiliriz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.