6 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

6 Ocak 2023

6 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?6 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla sezgilerimiz gündemde olacaktır, biraz alıngan olabiliriz, bugün olayları çok kişiselleştirmemenizi tavsiye edebilirim. Aileyle vakit geçirmek, evde kalmak kendinizi iyi hissettirebilir.
?17:24’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz gerginlikler olabilir, özellikle yaralayıcı sözlerden bu saatlerde kaçınmak gerekir.
?23:29’da Ay Uranüs sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde aklınıza yaratıcı fikirler gelebilir. Aynı zamanda sürprizler, bir anda beklenmedik gelişmeler de gündeme gelebilir.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.???
#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.