6 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

5 Ocak 2022

6 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?6 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
Güne Ay Kova burcunda ve boşlukta başlayacağız.
?03:16’da Ay Balık burcuna geçecek. Kendimizi eylemsiz, akışta hissedebiliriz. Maneviyatımıza daha fazla önem verebiliriz. Ayaklarla ilgili hassasiyetler söz konusu olabilir.
?05:57’de Ay-Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Haberci rüyalar görmeniz çok olası annem. Hislerinizin oldukça kuvvetli olduğu zaman dilimleri. Güne de gayet hoşgörülü başlayabilirsiniz.
?22:04’de Ay-Uranüs sekstili gerçekleşecek. Geleneksel kalıpların dışına çıkmaya eğilimli olacağınız, vizyonunuzun geniş olacağı bir zaman dilimidir. Ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak bağımsız hissedebilirsiniz. Sanatsal konularla ilgili bir uğraşınız ve işiniz varsa oldukça yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Sıra dışı marjinal eserler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.???? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.