6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Güneş Tutulması

6 Ocak 2019

6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Güneş Tutulması

Bu tutulmayla bir şeyler değişecek. Bir noktasından etkileneceksiniz. Tutulma çok güçlü. Satürn kendi burcunda, Jüpiter kendi burcunda, Neptün kendi burcunda, Mars kendi burcunda. Ay zarar gördüğü yerde. Her şey çok güçlüyken duygular zarar görüyor. İçgüdüsel davranmak zarar görüyor. Uranüs durağan pozisyonda. Plüton desen Satürn’le orta noktasında oluyor tutulma. Yani bu öyle teğet geçecek bir tutulma değil. Gökyüzü ödülü de cezayı da dağıtmaya geliyor. Evet ekonomik kriz falan filan bunlar var ama neden var? Önemli olan sonuca değil nedene inmek. Nedene indiğinizde problemin kaynağını görüp dönüştürebilirsiniz. Ekonomik kriz nedir. En basit tabisiyle para. Para nedir? Değer. Kriz niye var çünkü değer vermiyoruz. Neye? Ne kendimize ne diğer canlılara ne doğaya ne yaşam hakkına. Dünyayı algılarımızla biz yönetiyoruz. Bana ekonomik kriz var da sana niye yok? Çünkü sen kendine değer veriyorsun. Değerini bir şeylerle ölçüp biçmiyorsun. Yaşadığımız her sorun aslında temelde bambaşka bir sorunun sonucu. Belin mi ağrıyor? Neyin yükünü taşıyorsun? İlişkin mi kötü gidiyor? Kime kötü davranıyorsun? Para mı kazanamıyorsun? Kimin hakkını yiyorsun?

Çok basit düşünelim. Bir yerde bir problem varsa bende var o problem. Zaten farkındalık dediğimiz olay tam olarak da bu. Sen bana şöyle yaptın, sen bana bunu dedin… Geçelim bunları. Ben ne yapıyorum asıl buna dönelim.

Bu tutulma başlangıç. Kişisel devriminizin başlangıcı. Farkında olmanın başlangıcı. Düşüncelerinizden özgürleşmenin, akışta olmanın, akışın tadını çıkarmanın başlangıcı.

Şimdi siz seçin. Değişecek misiniz? Direnecek misiniz?

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.