6 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

6 Nisan 2019

6 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrr,

02:50’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Valla Cumartesi gecesi oldu, şu saatte postu okuyup eğlenceye gidecekseniz bu saatlerde gereksiz gerginliklere dikkat edin.

05:14’de Ay – Jüpiter uyumlu açısıyla güne başlayacağımız için gayet keyifli, iyimser olabiliriz.

Lakin 05:14’den 16:06’ya kadar Ay boşlukta olacak. Yeniayın gazına gelip şu zaman aralığında yeni işler başlatmayın şekerler malum havada kalır. 16:06’da Ay’ın Boğa’ya geçmesiyle beraber gayet keyifli, tembel ve iştahlı bir sürece giriyoruz.

19:08’de Ay Uranüs’le kavuşum yapacak ve sürprizler, ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Yeni fırsatlar, orijinal fikirler için çok destekleyici zaman dilimleridir.

Öptüm byeeee.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.