6 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

5 Nisan 2023

6 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀6 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. İlişkiler, diploması, siyasetin gündemde olduğu bir gündeyiz.

💫01:18’de Güneş Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bazo otorite figürlerinin yaralanması, otoritenin zarar görmesi, sağlık problemleri söz konusu olabilir. Aynı zamanda kazalara, sakarlıklara, migrene çok açık olduğumu zamanlardır.

💫07:07’de Ay Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Haberci rüyalar görmüş olabilirsiniz.

💫07:34’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bununla ilgili uzun bir yazı yazdım bir önceki postumda bulabilirsiniz. Dolunayları her türlü bırakma enerjisi için kullanabilirsiniz. Bu kiloları bırakmak, bebeğe emzik, bez bıraktırmak gibi de olabilir.

💫15:42’de Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Abartmalara ve aşırılıklara açık olduğumuz, biraz da kibrimizle sınanacağımız zaman dilimidir. Dikkat edin annem.

💫15:42’den ertesi gün 09:29’a kadar Ay boşlukta olacak. Önemli ve yeni başlayacağınız işleri bu zamanlar arasına getirmemeye özen gösterin. Olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.