6 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

6 Nisan 2022

6 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?6 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Zihnimiz oldukça aktif, çenemiz düşük, kardeşlerle iletişim yoğun, trafikte olabileceğimiz aktif bir gündeyiz.
?07:15’de Ay Kiron sextile açısı gerçekleşecek. Eğer cesaret edemediğiniz konular varsa bugün bunların üstesinden gelebilirsiniz. Sizi sözleriyle yaralamış biri varsa bugün gidip konuşabilirsiniz. Ancak bu irade açısı olduğu için biraz sizin de eylem göstermeniz gerekecektir.
?15:31’de Ay Günesextile açısı gerçekleşecek. Yani bugün iki sextile açımızla ne kadar ekmek o kadar köfte günümüzdeyiz. Eğer bir şey başarmak istiyorsanız gidin alın annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Nisan

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.