6 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

5 Nisan 2020

6 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Ay tüm gün Başak burcunda transit edecek. Dolayısıyla bugün mükemmelliyetçiliğimiz sebepli eleştirinin dozunu kaçırabiliriz, dikkat annem.
07:37’de Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Sabah saatlerinde yatakta ayrılmakta zorlanabiliriz. Biraz da aldanmalara açık saatlerdir, alınganlık yapmayın.
12:48’de Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. Özellikle bu saatlerde fazla eleştirebilir ve eleştirilebilirsiniz. İletişim konularında problemli saatlerdir.
Ay 16:14’de Plüton’la 16:28’de Jüpiter’le uyumlu açısını gerçekleştirecek ve aslında dün gerçekleşecek Jüpiter-Plüton kavuşumunu tetikleyeceği için bugün abartıdan özellikle sakınmanızı rica edeceğim.
16:28’den sonra Ay boşluğa girecek ve ertesi gün 00:16’ya kadar da boşlukta olacak. Dolayısıyla önemli işleriniz varsa bu saatten evvel başlatmanızı tavsiye ederim.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.