6 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

6 Mayıs 2019

6 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrr,
Yola çıkmadan yazımı yazayım da geçe kalmayayım.
Öncelikle Hıdrellez ve Ramazan hepimize güzellikleriyle, bolluk ve bereketiyle gelsin inşallah. Gönlünüzden geçen herşey gerçekleşsin ??
00:56’da Mars Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Etkisi 10 gün kadar sürebilir. Enerjinizi doğru kullanmaya özen gösterin. Her türlü sakarlık, sakatlık, kaza konularına açık zamanlardır. Sebebi de kontrolsüzce risk alma isteğimizdir. Maddi konularda yatırım yapacakken iyi hesap yapmanız lazım. Bir de agresyon yüksek olabilir ve olaylar kontrolsüzce büyüyebilir.
06:39’da Ay İkizler burcuna geçecek. Normalde gıybet zamanı derdim ama Ramazan sebebiyle ancak oruç çenenize vurabilir diyorum. Gıybet yapmayın şekerler.
14:26’da Ay Kiron uyumlu açısı her türlü ruhsal şifalanma için çok destekleyicidir.
Ve son olarak 21:25’de Merkür artık Boğa burcunda. Kafamız daha çok paraya ve maddeden keyif almaya çalışabilir. Yapılan anlaşmalar kalıcı olabilir.
Öptümm

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.