6 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

5 Mayıs 2023

6 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀6 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz.

💫Malumunuz bu gece Hıdrellez, umarım herkesin dileği gerçekleşir.

💫03:13’de Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Muhtemelen ben burda Allaaaaah dilek dilemeyi unuttum diye bahçeye koşucam, siz böyle yapmayın annem.

💫08:50’de Ay Mars üçgeniyle güne fişek gibi başlayabiliriz, enerjimiz yüksek olabilir. Spor yapmak isteyenlere şahane saatlerdir.

💫17:37’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Dileklerinizi bu saatte denize atın, denizlerden sorumlu bakan bu Neptün.

💫17:37’den 23:03’e kadar Ay boşlukta olacak. Cumartesi cumartesi iş başlatmazsınız herhalde diye düşünüyorum.

💫23:03’de Ay Yay burcuna geçecek. Enerjimiz biraz daha yükselecek. Kendimizi daha iyi hissedebiliriz.

💫23:41’de Ay Plüton sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi oldukça karizmatik, çekici ve güçlü hissedebiliriz. Etkilemek istediğiniz birileri varsa bu saatler iyi olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astrologanne #tugbakaradayi #6Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.