6 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

5 Mayıs 2022

6 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?6 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Bugün mahremiyetimiz daha ön planda olabilir, duygusal olarak kendimizi bir yerlere ait hissetmek isteyebiliriz, ailemizle vakit geçirmekten hoşlanabiliriz.
?07:03’de Ay-Kiron karesi gerçekleşecek. Erken kalkıp tekrar yatabilirsiniz.
?08:13’de Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Sabah saatlerinde fişek gibi yataktan kalkabilirsiniz, ayrıca rüyanızda aklınıza süper fikirler gelebilir, rüya defterleriniz açık olsun.
?09:01’de Merkür-Venüs sextile açısı gerçekleşecek. Özellikle para piyasalarında alışların artabileceği zamanlardır, bireysel bazda ise ilişkilerimizle ilgili problemleri konuşarak halledebiliriz. Maddi konularda yeni anlaşmalar yapabiliriz, bu dönem yapacağımız anlaşmalar size para kazandırabilir.
?10:03’de Ay-Güneş sextile açısı gerçekleşecek. Otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Kendimizi iyi hissedeceğimiz saatlerdir. Biraz iştahımız da açılabilir. Dikkat.
?10:34’de Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. Kendimizi çok enerjik hissedebiliriz. Biraz duygusal olarak harekete geçeceğimiz saatlere işaret eder. Sezgilerinizi dinleyin annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #tugbakaradayiastrolojiakademisi #6mayıs #keşfet

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.