6 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

6 Mayıs 2020

6 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
02:04’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Bu gece dilek dilerken olmaz onlar diyenler olup da sizi sinirlendirmeye çalışabilirler, sinirlenmeyin annem, ne istiyorsanız yazın çizin, kimsenin de sizi engellemesine izin vermeyin.
02:12’de Ay Mars üçgeni isteklerinizi yerine getirmek bakımından şanslı olacağınız ve harekete geçeceğiniz saatlere işaret eder.
05:30’da Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu abartma potansiyelimizin olduğu zamanlara işaret eden bir açıdır. O saatte anca rüyalarınızı abartabilirsiniz.
05:30’dan 10:04’e kadar Ay boşlukta olacağı için önemli işlerinizi 10:04’den sonra yapmanızı tavsiye ederim.
10:04’de Ay artık Akrep burcunda transitine başlayacak ve sezgilerimiz çok daha fazla gündemde olacak. Yalnız burada şüpheci yaklaşmak içsel huzursuzluğa sebebiyet verebilir, Akrep dönüşüm demektir, hayatınızı dönüştürmek için kullanmak daha iyi olabilir.
13:09’da Ay Satürn karesi var. Babadan, patrondan izin koparmak için hiç iyi zamanlar değildir. Bir de böyle yüreğinize öküz oturmuş gibi hissedebilirsiniz çok takılmayın annem.
21:31’de Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler gergin saatlerdir. Böyle bir anda patlayabilirsiniz sağa sola. Bir de ani beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Kendi depremlerinizi yaratmayın.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.