6 Mart Günlük Astrolojik Yorumu

5 Mart 2023

6 Mart Günlük Astrolojik Yorumu

?6 Mart Günlük Astrolojik Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz.

?06:18’de Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Bugünün Pazartesi olduğunu hatırlayıp göğsünüze öküz oturabilir, sıkıcı bir enerjidir.

?06:18’den 06:38’e kadar Ay boşlukta olacak. Sabahın köründe kalkıp da bir iş başlatmazsınız herhalde diye düşünüyorum.

?06:38’den sonra Ay Başak burcuna geçiyor. Bu saatten sonra hizmet etme konuları gündeme gelebilir. Temizlik yapmak istiyorsanız bugünü tercih edebilirsiniz. Daha eleştirel ve mükemmelliyetçi olacağımız bir gündeyiz. Hiçbir şeyi beğenmeyebiliriz.

?16:41’de Güneş Uranüs sextili gerçekleşecek. Bu Uranüs’ü geçen gün gördünüz malum. Beklenmedik, öngörülemeyen konuları temsil ediyor. Marjinal, değişik bir şey. Güneş ise odağımızı, yönetici figürlerini, odağımızı ve yaşamı temsil eder. Demek ki böyle sarsıcı, şok edici, beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bireysel bazda yaratıcılığımızın oldukça yüksek olduğu bir gündeyiz. Fırsatlar yakalayabiliriz ama bunlar çabuk geçebilir, havada gördüğünüz fırsatı yakalayın annem.

?19:32’de Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. Zihnimiz dağılabilir, söylemek istediklerimizle söylediklerimiz farklı olabilir, iletişim kurmak için çok da uygun değildir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.