6 Mart 2022 Günlük Astroloji Yorumu

6 Mart 2022

6 Mart 2022 Günlük Astroloji Yorumu

6 Mart 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Koç burcunda başlayacağız.
?07:01’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Şimdi bu saatler bi gergin saatler. Yani zaten işiniz gücünüz yoksa o saatte kalkıp neden hayatı sorgulayasınız, yatın uyuyun annem.
?07:01’den 10:59’a kadar Ay boşlukta olacak. Bomboş saatler, kalkın kahvaltınızı edin.
?10:59’dan sonra Ay Boğa burcuna geçecek. Böyle bir hımbıllık, yumurtalı ekmeğin üstüne reçel sürmeler, aman da kahvaltıyı kaldırmayalım akşama kadar yeriz haleti ruhiyesine girebilirsiniz.
Şimdi bundan sonrası çokomelli,
Hatırlar mısınız bilmem 21 Aralık 2020 tarihinde Jüpiter ve Satürn Kova burcunun 0 derecesinde kavuşmuşlardı ve 20 senelik bir döngünün bitip 20 senelik bir döngünün başladığını söylemiştik. Aslında içinde bulunduğumuz döngünün bitiş tarihi de 31 Ekim 2040 tarihinde olacak. Bunları tutun aklınızda birazdan geleceğim tekrar bu konuya.
?09:22’de Mars Kova burcunda geçiş yapacak. 09:29’da da Venüs Kova burcunda transitine başlayacak. 10:12’de de Venüs ve Mars Kova burcunun 0 derecesinde kavuşacaklar. Aaaaa demek ki neymiş aslında 21 Aralık 2020 tarihinde başlayan konunun stratejik ve eylemsel olarak beraber tetiklendiği tarihi bulduk. Şimdi olaylar Kova burcunda gerçekleştiği için, toplumsal olaylar, gruplar, aynı amaç uğruna hareket eden organizasyonlar, gelecekle ilgili konularda masa başındaki stratejiyi temsil eden Venüs ise eyleme geçen Mars kavuşacaklar.
?Ay da bu açıyı ilk 11:05 ve 11:06’da tetikleyecek.
Dolayısıyla hem içinden geçtiğimiz dönem hem de geleceğimizin hesaplarının yapıldığı, yaptığımız stratejilere göre eylemlere geçeceğimiz bir dönemdeyiz. Hem global bazlı hem de bireysel anlamlar kartlar yeniden dağıtılıyor. Tüm zayıf halkların eleneceği güçlü olanların hayatta kalabileceği ve aslında safların sıkılacağı ve güç dengelerinin değiştiği bir dönemdeyiz. Bu aslında günlük yorum olacaktı ancak biraz genel durumu değerlendirmek istedim. Kova burcunda bireyin değil toplumun çıkarı ön plandadır, dolayısıyla bu süreçte bireysel istekleri fazla olanlar kaybederken, toplumsal bilinci yüksek olanlar kazanacaktır.
Bugünün başka bir olayı yok ki zaten daha ne olsun. Öptüm bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #6Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.