6 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

6 Mart 2020

6 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
02:50 itibariyle Ay Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler gergin olacağımız saatlerdir. Gece gece gerilmeyin annem yatın uyuyun.
10:11’de Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Burada da kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Gerim gerim geliriz, otorite ile konuşmak için hiç uygun değil.
10:11’den 12:27’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak için uygun değildir. Elinizdeki işleri toparlamak daha iyi olabilir.
12:27 itibariyle Ay artık Aslan burcunda seyahatine başlayacak. Bu da kendimizi daha iyi hissedebileceğimizi, yaşamdan biraz daha tat alabileceğimizi gösteriyor. Çok sorduğunuz soru olan saçımı ne zaman kestireyim sorunun cevabı bugün.
15:00’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Özellikle maddi konular ve ilişkilerle ilgili problematik saatlerdir. Yatırımlarınıza ve ilişkinize sahip çıkın.
19:05’dce Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde gergin. Bu ne ayol için şişti. Neyse işte ani beklenmedik gelişmeler olabilir. İçgüdüsel davranmayın. Kontrolü elden bırakmayın şekerlerim.
Heh iyi bir açı buldum. 19:40’da Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Şifa bulmak için, yardım etmek için, aynı zamanda dert dinlemek için harika zamanlardır.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.