6 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

5 Kasım 2021

6 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?6 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Akrep burcunda boşlukta başlayacağız.
?01:34’te Merkür Akrep burcuna geçiş yapacak. İletişim ve zihnimiz ile alakalı konularda daha sezgisel, daha derin düşünerek hareket edebiliriz. Hayal gücümüz oldukça derin, okült ve mistik konularla alakalı araştırmalar gerçekleştirebiliriz. Alacak verecekleriniz, borçlarınız varsa bu konular hakkında düşünebiliriz. Banka ve kredi işlemleri gerçekleştirebiliriz. Gizli işler dikkatimizi çekebilir, kendi kendimize dedektifçilik oynayabiliriz. Eski yeni fark etmez, sevgililerinizi stalklayabiliriz. ?
Bu dönemde Merkür’ün yapacağı açılar;

⭐️6 Kasım Merkür Venüs Sekstili: Sevgilimizle dedikodu yapabiliriz? detaylar aşağıda.
⭐️10 Kasım Merkür Mars Kavuşumu: iletişimimize dikkat!
⭐️10 Kasım Merkür Satürn Karesi: Otoriteyle anlaşmazlıklar.
⭐️13 Kasım Merkür Uranüs Karşıtlığı: Sosyal medyada şok edici olaylar.
⭐️18 Kasım Merkür Venüs Üçgeni: Muhteşem hayal gücü.
⭐️21 Kasım Merkür Jüpiter Karesi: Keskin ve abartılı iletişim.
⭐️21 Kasım Merkür Plüton Sekstili: Okült konuları araştırma isteği.
?03:52’de Ay Yay burcuna geçiş yapacak. Güne daha hareketli başlayacağız. Pozitif ve enerjik bir gün bizleri bekliyor.
?15:45’te Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. İdeallerimiz ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için daha organize ve sistematik hareket edebileceğimiz saatledir. İşlerinizi organize etmek ve planlamak için çok uygun bir zaman dilimidir. Bu süreçte sindirerek ve tedbirli hareket etmeyi tercih edebiliriz. Bizden daha deneyimli ve bilgili insanlardan destek alabileceğimiz saatlerdir. Çözemediğiniz konular varsa bir bilene danışarak daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
?18:36’da Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde çok iyi bir dinleyici olabilirsiniz. Karşınızdaki insana pozitif enerji verebilirsiniz. Aynı zamanda şifalanabileceğiniz zamanlardır, özellikle de minik dostlara bir kap su bir kap mama.
?18:58’de Merkür-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Hazır Merkür Akrep burcuna geçmişken Venüs de Oğlak burcundayken bir ilişkilerle alakalı konuşmayalım mı? Konuşalım annem. Bu iki gezegen arasında olumlu bir açı gerçekleşecek. Bizler de ilişkilerle alakalı bol bol konuşmalar yapabiliriz. Sezgilerimizi dinleyerek ilişkimizi ciddiyete taşıyabiliriz. Para ile alakalı konuşmalar yapabiliriz özellikle alacak ve verecek gibi durumlar. İş ile alakalı tekliflerin açık olduğu dönemlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.