6 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

5 Kasım 2022

6 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?6 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Koç burcunda gayet enerjik başlıyoruz. Bugün spor aktiviteleri gündemde olabilir, her şeyi hızlı hızlı halletmek isteyebilirsiniz.
?01:08’de Ay Kiron kavuşumu var hemen arkasından da 01:21’de Venüs Uranüs karşıtlığı var. Obarey herkes sevdiğine sahip çıksın. Bir anda atara atar gidere gider valla kalırsınız ortada dımdızlak. Ay benim bir aşkitom yok Tuğba’m derseniz de sizin de kafanıza sevgili düşebilir dikkat edin Uranüs bu. Marjinal tipler, kısa süreli ilişkiler bu dönemin gündem konusu.
?11:43’de Ay Satürn sextile açısı kalkayım da bir kahvaltı hazırlayayım diyip sorumluluklarınızı hatırlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla kahvaltı edebilirsiniz, hem sorumluluk hem sosyallik var bu saatlerde sonuç olarak.
?23:29’da Ay Mars sextili gerçekleşecek. Tam yatağa girerken göbeğinizle yüzleşebilir ve mekik çekmeye karar verebilirsiniz. Meali enerjik olacaksınız annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.