6 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

5 Haziran 2022

6 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?6 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz ama 00:03’de bir Ay Satürn karşıtlığı deneyimleyeceğiz. Bu zamanda Pazartesi sendromu falan aklınıza gelebilir ama çok önemli değil.
?00:47’de Satürn retroya düşüyor, 25 Ekim’e kadar da devam ediyor. Satürn karmanın lordudur. Yani ne ekersen onu biçersin gezegenidir. Aynı zamanda zamanı temsil eder. Zaman daha yavaş akmaya başlayabilir. Bu dönemde gerçekten eğer kötü bir şeyler yaptıysanız bunlarla yüzleşebilirsiniz ya da size kötülük yapanlar kendi içlerinde yaptıkları kötülüklerle yüzleşebilir. Bu dönem ilahı adaletin hakim olduğu, herkesin kendi ekmeğini yediği, iyilik yapanın iyilik, kötülük yapanın kötülük bulduğu, kendimizle yüzleşeceğimiz bir döneme işaret ediyor. Bu da 25 Ekim 2022’ye kadar devam ediyor.
?02:12’de Ay Merkür karesi olduğu için uykuya dalmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü zihninizin aktif olacağı bir süreç.
?02:12’den 09:21’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde bir şey başlatmayın diyeceğim ama o saatte ne başlatacaksınız allasen. ?
?09:21 itibariyle Ay Başak burcunda transitine başlayacak. Çok daha disiplinli, çok daha mükemmelliyetçi, eleştirel dozumuzun fazla kaçabileceği, hayatımızda plan ve organizasyon yapmak istiyorsak oldukça desteklendiğimiz bir süreçten geçiyoruz.
?11:44’de Güneş Kiron sextile açısı gerçekleşecek. Bu açı özellikle otorite, baba ve patronla ilgili sıkıntılarımız varsa halihazırda Merkür retrosu da bittiği için bu problemleri çözebileceğimiz, şifalanabileceğimiz, kendi kimliğimizle ilgili sıkıntımız varsa bunlarla yüzleşip iyileşebileceğimiz bir süreci işaret eder. Ben bu dönemleri severim. Astroloji çalışmak istiyorsanız da destekleyicidir. Bu durum tabii bireysel haritaya göre değişir ama herhangi bir ameliyat veya operasyon durumları için de oldukça destekleyicidir. Umarım böyle bir şeyle karşılaşmazsınız.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.