6 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

5 Haziran 2023

6 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀6 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Bugün işlerimizi halletmek, sorumluluk alma ihtiyacı hissedebiliriz. Bir şeyleri organize edebilir, sistem kurmak isteyebiliriz.

💫17:46’da Ay Kiron karesi sakarlıklara açık olduğumuz saatleri göstermektedir. Siz de her şeyi aynı anda yapmayın bu saatte canım. Küçük ayak parmaklarına, kazalara, sakatlıklara açık olduğumuz saatlerdir. Koşmayın.

💫20:10’da Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde de fırsatlara açık olabiliriz. Çok yaratıcı iş planları aklımıza gelebilir. Hiçbir şey yapmıyorsanız bile neler yapabilirim diye yoğunlaşmak bu saatlerde oldukça destekleyicidir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.