6 Haziran 2024 İkizler Burcunda Yeniay

6 Haziran 2024

6 Haziran 2024 İkizler Burcunda Yeniay

🍀Selamlar canım arkadaşlarım,
💫6 Haziran 15:37’de İkizler burcunun 16 derecesinde yeniay deneyimleyeceğiz. Etkisi yaklaşık olarak 15 gün sürecektir.
💫İkizler burcu anlamı itibariyle, iletişimi, aktarımı, ulaşımı, yolları, kuryeleri, muhabirleri, hızı, hızdan dolayı yapılan hataları dolayısıyla ikiletme enerjisini temsil eder. Aslında aktarım demektir. Dolayısıyla bu süreçte özellikle de haber akışımızın hızı fazlasıyla gündemde olabilir.
💫Ankara’ya göre çıkartılmış haritada Terazi burcu yükseliyor ve yeniay 8. Ve 9. Eve denk geliyor. Yani aslında eğitimde dönüşümler, bankalar, emlakçıları bol bol duyabiliriz.
Yeniay döneminde Venüs yanık ve bu süreçte kadın figürleri, para piyasaları, ilişkilerle ilgili can sıkıcı haberler alabiliriz.
💫Merkür yönettiği burçta ancak Jüpiter zararda. Dolayısıyla Jüpiter’in temsil ettiği uçaklar, dini konular, eğitim konuları, yabancılar gibi konuları çok fazla konuşabiliriz.
💫Yeniayda Rigel sabit yıldızı aktif ve bu yıldız en bilinen anlamıyla bilgi getiren demektir.
💫Güneş ile: Cesur, cesur, küstah, asi öfke, aceleci eylemler, kan dökülmesi, birçok düşman, büyük şans, askeri başarı. [ Robson, s.198.]
💫Ay ile Çok fazla endişe ve hayal kırıklığı, hayatta ve servette yaralanmalar, hastalık, sağlıksızlık veya eşin veya annenin ölümü. [ Robson, s.198.]
💫Dünya astrolojisinde ise bol bol haber alacağımız bir döneme işaret ediyor.
💫Şok şok şok flaş flaş flaş gelişmeleri bolca duyacağımız bu yeniayda hepinizin güzel haberler almasını dilerim. Sevgilerimle Tuğba.💋💋💋 #ikizler #yeniay #ikizleryeniayı #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.