6 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

6 Haziran 2020

6 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz. Neşeli, hareketli bir gün bizleri bekliyor. Gezme ve eğlenme ihtiyacımızın arttığı bu günlerde, bol bol gezmek isteyebiliriz. Aman diyeyim annem hijyen kurallarını ve sosyal mesafeyi unutmayalım.
07:10’da Ay-Neptün karesi gerçekleşiyor. Aşırı iyimserlikle kendimizi hayallere kaptırabileceğimiz saatlerdir. Aldanmalara ve aldatılmalar karşı dikkatli olmalıyız. Manevi konularda da oldukça hassas olacağımız bir zaman dilimidir. Hayallere kapılabilir veya kendimiz kurban psikolojisine sokabiliriz. Bu zorlayıcı açıyı günlük hayatın sorunlarından kaçmak için değil de ruhsal konulara yoğunlaşmak için kullanabiliriz. Meditasyon yapmak ve dua etmek bize çok iyi gelecektir.
07:08 ile 22:44 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde önemli işler başlatmamanızı tavsiye ederim. Bu saatlerde eskiden kalan işleri halledin tatlişlerim.
22:10’da Güneş-Mars kare açısı gerçekleşecektir. Mücadele gezegeni Mars Balık burcunda olduğu için, hayallerimiz ideallerimiz için mücadele etmemiz gereken zamanları göstermektedir. Harekete geçmek bize iyi gelebilir. Eğer çok sinirlenirseniz sokun elinizi soğuk suya, ferahlayın annem. Aşırı hayalci düşüncelere kapılıp ego çatışmaları yaşamamaya özen gösterin. Kendinizi başkaları için feda etme konusunda da dikkatli olun annem.
22:44’te Ay artık Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Daha sorumluluklarımızın ağır bastığı bir zaman dilimine giriyoruz. Daha ciddi, çalışkan ve hedef odaklı hareket edebiliriz. Haftayı planlamak istiyorsak bu saatleri tercih edebiliriz.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.