6 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

6 Eylül 2023

6 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀6 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Demek ki bugün bol bol iletişime ihtiyaç duyabilir, hızlı hareket edebilir, aaa duydun mu kız diyebiliriz.

💫04:49’da Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Sabaha karşı uykuyla ilgili problemler söz konusu olabilir, korkunçlu rüyalar görebilirsiniz. Eğer böyle olursa Ay Satürn etkisi diyin geçin annem, çok takılmayın, geçici bir etkidir.

💫10:44’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Elinizden ne uçan ne kaçan kurtulur. Enerjimiz yükselir, spor yapmak istiyorsanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz. Başak burçları spor olarak temizlik yaptıkları için sizin için ekstra uygun olabilir 😊

💫14:09’da Merkür Güneş kavuşumu gerçekleşecek. Merkür burada yanık, yani gözükmüyor, yani Güneş, odağımız, kimliğimiz, karakterimiz söylemlerimizi ele geçirebilir. Ay ne gurur yaptım ne üstten baktım, ben böyle biri değildim kendimi çok büyüttüm deme potansiyelimiz var. O yüzden söylemlerimize dikkat etmekte fayda var. Ayrıca bu dönem trafik kazaları, ulaşım yollarıyla ilgili problemler, evrak işlerinde aksaklıklar, kargoların kaybolması gibi konulara da dikkat.

💫22:06’da Ay Venüs uyumlu açısıyla beraber ilişkilerimiz konusunda oldukça destekleniyoruz. Kendimizi daha ponçik hissedebiliriz.

💫23:45’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu da aslında 14:09’da gerçekleşmiş olan Merkür Güneş kavuşumunu tetikleyecek. Yani 14:09’daki olaylar tetiklenebilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.