6 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

5 Aralık 2021

6 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?6 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Oğlak burcunda yer alacak. Sorumlulukların gündemde olduğu biraz da soğuk tavırlar sergileyebileceğimiz ve disipline olup çalışacağımız bir gündeyiz.
?04.02’de Ay-Kiron karesi gerçekleşecek. Rüyalarımızda canımızı acıtacak şeyler görebiliriz, alt tarafı bir rüya sakin olalım çok anlam yüklemeyin annem.
?08.55’de Ay-Uranüs üçgen açısı gerçekleşecek. Güne oldukça sıradışı, enerjik ve sürprizlerle dolu başlayabiliriz. Pazartesi sendromundan eser kalmayacağına eminim.
?14.41’de Mars-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Gücümüzün ve enerjimizin farkında olup doğru adımlar atarsak yaptığımız işlerde oldukça başarılı oluruz. Mücadelemize güvenip, farkında olup gücümüzü keşfedelim.
?23.08’de Ay – Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Hayallerimiz için çalışmayı hedefliyorsak eğer plan program yapabilirsiniz. Neyi hayal ediyorsanız, o doğrultuda doğru adımlar atmayı unutmayın annem. Kendimizi dinleyip, meditasyon yapabiliriz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.