6 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

6 Aralık 2023

6 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

🍀6 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz.

💫01:51’de Venüs Satürn üçgeni gerçekleşecek. Yeni bir ilişki için köprüden önce son çıkış, sonrasında Merkür retrosu var eskiler gelebilir. Uzun vadeli ve kalıcı yatırımlar yapmak için uygundur. Sistem kurup para kazanmak isterseniz değerlendirebilirsiniz. Ayrıca estetik müdahaleler daha dayanıklı olabilir.

💫09:16’da Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Sabah saatlerinde uykudan kalkmakta zorlanabilirsiniz. Geceden hazırlayın kıyafetlerinizi geç kalmayın.

💫16:50’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde insanları etkimiz altına daha kolay alırız, önemli işlerinizi bu saatlerin öncesine getirebilirsiniz. İkna kabiliyetinizi kullanın.

💫16:50’den 19:34’e kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlere getirmeyin annem. Elinizde olan işlerinizi toparlamak daha iyi olabilir.

💫19:34’de Ay Terazi burcuna geçecek. Daha sakin bir enerjiye geçiş yapıyoruz. İlişkiler gündeme gelebilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.